Zvládneme to zaplatit pane Lorenc?

S vaším aktivovaným Adblockerem to bohužel nezvládneme. To máte: redaktoři, programátoři, mobilní aplikace, provoz serveru, domény... a reklamy jsou naším jediným zdrojem příjmů.

Děkujeme, že naše úsilí podpoříte zařazením Filmových míst mezi neblokované weby.

Pro analýzu návštěvnosti a zobrazení reklam používáme soubory cookie. Pokud nesouhlasíte, odejděte, jinak klepněte na:

Rozumím

Detektiv Martin Tomsa

Detektiv Martin Tomsa

Detail filmu

Detektiv Martin TomsaHeureka Detektiv Martin Tomsa

Děj filmu či seriálu

georgekkk

Cyklus Detektiv Martin Tomsa připravila brněnská Tvůrčí skupina Josefa Souchopa a Dariny Levové. Cyklus o soukromém detektivovi se začal realizovat už na přelomu let 1992/93. Velký podíl na jeho vzniku měly četné dopisy od diváků, kteří chtěli na televizní obrazovce opět vidět české prostředí, české herce a české příběhy ze současnosti, které velmi dobře znají. Také nám šlo o to, přinést na obrazovku relaxačně příjemný a odpočinkový cyklus, v němž by hlavní roli hrál oblíbený český herec, vzpomíná na samotné začátky dramaturg Josef Souchop, který je zároveň i autorem několika scénářů. Kandidátů na hlavní roli soukromého detektiva bylo více. Nakonec byl postupným výběrem obsazen populární Marek Vašut, který je nejenom dobrým hercem s profesionálním přístupem, ale splňoval i náročné požadavky, které byly na detektiva kladeny. A že o nebezpečné situace v jednotlivých epizodách odvysílaných v minulých letech nebyla nouze. Zajímavostí jistě je, že se Marek Vašut, občas i přes velké riziko, nenechává zastupovat profesionálním kaskadérem. Lituje jen, že nebezpečných scén nebylo ve scénářích daleko víc. Seriál by to určitě daleko více zatraktivnilo, dodává. Role Martina Tomsy mu byla blízká a říkal, že ji dělá rád. Detektiv Martin Tomsa byla zároveň jeho první několikaletá role. Děj jednotlivých příběhů je zasazen do Brna a jeho blízkého okolí. Unikne-li divákovi jeden díl, neztrácí přehled o ději, protože se nejedná o klasický seriál. Jednotlivé příběhy jsou totiž uzavřené a nenavazují na sebe. Autoři scénářů se inspirovali nejen skutečnými událostmi, ale i všeobecnými kriminálními zkušenostmi. Na rozdíl od reálného života ale v televizních příbězích dopadne téměř všechno dobře a lumpové jsou potrestáni. Při na práci na scénářích byla důležitá i spolupráce s odbornými poradci, kteří znají zvyklosti galerky, její přemýšlení, reakci, řeč. Znají postupy policie i pravomoci soukromého detektiva. Natočeno bylo celkem 18 příběhů Detektiva Martina Tomsy. (Česká televize)

6.2.2018Milsn vložil reálnou fotografii k místu natáčení Sledování červeného Citroënu z epizody Bratři seriálu Detektiv Martin Tomsa.
19.1.2018Milsn vložil reálnou fotografii k místu natáčení U autosalonu Citroën z epizody Bratři seriálu Detektiv Martin Tomsa.
15.1.2018Milsn vložil reálnou fotografii k místu natáčení Obhlídka benzínové pumpy III z epizody Bratři seriálu Detektiv Martin Tomsa.
15.1.2018Milsn vložil místo natáčení Obhlídka benzínové pumpy III k epizodě Bratři seriálu Detektiv Martin Tomsa.
15.1.2018Milsn vložil reálnou fotografii k místu natáčení Obhlídka benzínové pumpy II z epizody Bratři seriálu Detektiv Martin Tomsa.
15.1.2018Milsn vložil místo natáčení Obhlídka benzínové pumpy II k epizodě Bratři seriálu Detektiv Martin Tomsa.
15.1.2018Milsn vložil reálnou fotografii k místu natáčení Obhlídka benzínové pumpy z epizody Bratři seriálu Detektiv Martin Tomsa.
15.1.2018Milsn vložil místo natáčení Obhlídka benzínové pumpy k epizodě Bratři seriálu Detektiv Martin Tomsa.
15.1.2018Milsn vložil reálnou fotografii k místu natáčení Benzínová pumpa - přepadení V z epizody Bratři seriálu Detektiv Martin Tomsa.
15.1.2018Milsn vložil místo natáčení Benzínová pumpa - přepadení V k epizodě Bratři seriálu Detektiv Martin Tomsa.
15.1.2018Milsn vložil reálnou fotografii k místu natáčení Benzínová pumpa - přepadení IV z epizody Bratři seriálu Detektiv Martin Tomsa.
15.1.2018Milsn vložil místo natáčení Benzínová pumpa - přepadení IV k epizodě Bratři seriálu Detektiv Martin Tomsa.
15.1.2018Milsn vložil reálnou fotografii k místu natáčení Benzínová pumpa - přepadení III z epizody Bratři seriálu Detektiv Martin Tomsa.
15.1.2018Milsn vložil místo natáčení Benzínová pumpa - přepadení III k epizodě Bratři seriálu Detektiv Martin Tomsa.
15.1.2018Milsn vložil reálnou fotografii k místu natáčení Benzínová pumpa - přepadení II z epizody Bratři seriálu Detektiv Martin Tomsa.
15.1.2018Milsn vložil místo natáčení Benzínová pumpa - přepadení II k epizodě Bratři seriálu Detektiv Martin Tomsa.
13.1.2018Milsn vložil reálnou fotografii k místu natáčení Na peróně z epizody Bratři seriálu Detektiv Martin Tomsa.
9.1.2018Milsn vložil reálnou fotografii k místu natáčení Dům Viktora z epizody Tónina smrti seriálu Detektiv Martin Tomsa.
7.1.2018Milsn vložil reálnou fotografii k místu natáčení V autě s Macháněm II z epizody Případ Anděla seriálu Detektiv Martin Tomsa.
7.1.2018Milsn vložil místo natáčení V autě s Macháněm II k epizodě Případ Anděla seriálu Detektiv Martin Tomsa.

Nejnavštěvovanější filmy:

Vyhledávání

Filmová místa do kapsy

Nejčerstvější informace

Nahlásit chybu | Autorská práva upravena licencí CC: Creative Commons License Filmová místa.cz 2006 - 2018 | movieloci.com | Filming-locations.com | Paetrik | Fotíme Oba | Trailhunter.cz | 1.66