Zvládneme to zaplatit pane Lorenc?

S vaším aktivovaným Adblockerem to bohužel nezvládneme. To máte: redaktoři, programátoři, mobilní aplikace, provoz serveru, domény... a reklamy jsou naším jediným zdrojem příjmů.

Děkujeme, že naše úsilí podpoříte zařazením Filmových míst mezi neblokované weby.

Pro analýzu návštěvnosti a zobrazení reklam používáme soubory cookie. Pokud nesouhlasíte, odejděte, jinak klepněte na:

Rozumím

Mladí novináři se na Vysočině i letos učili psát, fotit a filmovat

Mladí novináři se na Vysočině i letos učili psát, fotit a filmovat

Letos proběhl v Havlíčkově Brodě již 13. ročník Letní žurnalistické školy Karla Havlíčka Borovského. Na týdenním kempu se sešli evropští studenti se zájmem o kulturu, média a historii. Přes den měli možnost vyzkoušet si skutečnou práci novináře v terénu a podvečery trávili na besedách s předními osobnostmi politického, kulturního, mediálního a společenského života nejen z České republiky.

Účastníci byli dle vlastních preferencí rozděleni do šesti skupin. Mohli si vyzkoušet psanou žurnalistiku ve skupině Noviny, v rámci Nových médií se zaměřili na sociální sítě a orientaci ve světě webu. Studenti ve skupině Radio si vyzkoušeli denní chleba rozhlasové žurnalistiky, televizní štáb z Televize si osahal práci s kamerou, následné zpracování a střih materiálu. Pozici tiskového mluvčího, orientaci ve světě marketingu zakusili studenti z PR a Marketingu. Fotografická skupina se zaměřila na focení jakékoliv situace, ostatním týmům také dodávala fotografie k článkům.

Z Havlíčkova Brodu se tak na týden stalo centrum tréninkového mediálního dění a dokonce opravdové filmové místo, skupina PR si totiž na vlastní kůži vyzkoušela natáčení například reklamních spotů pro havlíčkobrodské pivo Rebel.

Díky množství reklamních spotů, reportáží a krátkých filmů se tak Havlíčkův Brod každé prázdniny stává opravdovým filmovým místem! Chcete se přidat i vy? Zapište si do kalendáře datum 19.–25. srpna 2018!

Komentáře

aakashkapoor198

nice to this video very well

2017-11-08 13:35:42

Reagovat

Komentáře

Jméno(*)
E-mail
Opište kód(*,1)
Komentář(*,2)

*) Údaje označené hvězdičkou a tučným písmem jsou povinné.

1) Pokud se přihlásíte nemusíte vyplňovat některé údaje.

2) Nepřihlášený uživatel nemůže vkládat některé textové prvky - například odkazy.

Chcete-li text v textových polích naformátovat, použijte následující značky:

*Kurzíva* nebo _Kurzíva_

**Tučný text** nebo __Tučný text__

#Nadpis první úrovně

##Nadpis druhé úrovně

Příklad [odkazu](https://filmovamista.cz) na Filmová místa.cz. Vznikne:
Příklad odkazu na Filmová místa.cz.

Nejnavštěvovanější filmy:

Vyhledávání

Filmová místa do kapsy

Nejčerstvější informace

Nahlásit chybu | Autorská práva upravena licencí CC: Creative Commons License Filmová místa.cz 2006 - 2018 | Movieloci.com | Filming-locations.com | Lieuxtournage.fr | Paetrik | Fotíme Oba | 1.78